Team


De logopedisten van Logopediepraktijk Rotterdam-Zuid zijn ingeschreven in het Kwaliteitsregister Paramedici en lid van de Nederlandse Vereniging voor Logopedie en Foniatrie.


 

 

 

 

 

 

Justine Bots

  • Algemeen logopedist
  • Behandeling van (zeer) jonge kinderen met spraak- en/of taalproblematiek, werkt o.a. met PROMPT interventie [1 en 2]
  • Gespecialiseerd stemtherapeut: stemstoornissen, (spreek-) ademproblemen (copd), hyperventilatie, beroepssprekers, theater, zang, roeptraining voor sporters, genderdysfonie, verstaanbaarheid, bedrijfsleven, voice-over, werkt o.a. met: Pahn, EVT level 1 en 2, Laryngeale Manuele Fascilitatie [LMF], Lax Vox
  • Praktijkhouder

 

 

justine.bots@logopediepraktijkrotterdamzuid.nl

 

Voor een indruk van haar (stem)werkervaring en andere werkzaamheden, kijk op:  nl.linkedin.com/in/justinebots/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anne Vergunst

  • Algemeen logopedist
  • Behandeling van kinderen met spraak- en/of taalproblematiek
  • Behandelingen spraakafzien
  • Praktijkhouder

 

anne@lprz.nl 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marloes Rijken

  • Algemeen logopedist
  • Behandeling van kinderen met spraak en/of taalproblemen 
  • Praktijkhouder

marloes@lprz.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jessica den Boer

  • Algemeen logopedist
  • Behandeling van kinderen met spraak en/of taalproblemen 
  • Behandeling OMFT

jessica@lprz.nl 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anouk Hoogstad

  • Algemeen logopedist
  • Behandeling van kinderen en volwassenen met spraak- en/of taalproblematiek

anouk@lprz.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

Pieter van Breugel

 

  • Algemeen logopedist 
  • Stemtherapie: werkt o.a. met Pahn, EVT level 1 en 2, Laryngeale Manuele Fascilitatie, Lax Vox en zangoefeningen
  • Zanger (conservatorium voltooid)

pieter.van.breugel@logopediepraktijkrotterdamzuid.nl